خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / عمومی رشته ها / سيري در آيات حجاب

سيري در آيات حجاب

سيري در آيات حجاب

سيري-در-آيات-حجابتحقیق سيري در آيات حجاب
 متشکل از ۱۷ صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
حمد و سپاس بيكران خداي را كه جهان را هستي بخشيد و چرا عقل را در آدمي بر افروخت او را با سرمايه علم و فطرت امتياز بخشيد و استعدادهاي نهتفته اش را با الهامات فطري و پيروي از ره آورد پيامبران الهي شكوفا ساخت. حياء را در نهاد او به وديعت نهاد و لباس و پوشاك را در لابلاي نعمتهايش به بشر ارزاني داشت. اشتياق دروني زن را به پوش در شرايع الهي محكم ساخت تا گوهر هستي زن در صدف پوشش صيانت گردد و جامعه از فروافتادن به گرداب فساد و تباهي نجات يابد.
با كمال تاسف در اوج شكوفايي علم و صنعت در جهان معاصر الهامات دروني زن لگمال هوسهاي زودگذر و سود جوييهاي اقتصادي گرديد و قانون الهي حجاب ناديده گرفته شد و به نام آزادي فرهنگ خود آرايي و بي بند و باري ترويج گرديد. در نتيجه نظام خانواده از هم گسسته شد و التهابات روحي افزايش يافت و ماراض جسمي فزوني گرفت.
آري نهضت آزادي زنان اگر چه محدوديتهايي را در جهان غرب از زن برداشت ولي بدبختي‌هاي فراواني را براي زن و جامعه بشريت به ارمغان آورد. غم انگيزترين فاجعه آن است كه به تدريج خودآرايي ‹ ارزش › شد و وسيله پيشرفت قلمداد گرديد و حجاب ارتجاع نام گرفت و علامت عقب ماندگي معرفي شد و متاسفانه كشوهاي اسلامي هم با روي باز از راه و رسم دشمن استقبال نمودند.

دانلود فایل

درباره ی mohsen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *